Güvenlik Sektöründe Liderlik Eğitiminde Pronet Güvenlik Proje Yöneticilerini Ağırladık

Turizm Eğitimlerimiz Devam Ediyor
26 Haziran 2017
Öncelikleri Belirlemek
28 Aralık 2017

Pozisyonları gereği otoriter ve belli bir disiplin çerçevesi içinde yöneticilik yapan katılımcılar, yönetim becerilerine liderlik potansiyellerini dahil ettiler. Proje yöneticileri liderlik yetkinliklerini kullanarak yaratacağı alanlarda ekiplerinin performanslarını nasıl olumlu etkileyebileceklerini ortaya koydular. Kendi farkındalıkları, diğerlerinin farkındalığı, muhakeme edebilme, öz yönetim gibi yetkinliklerin gelişim alanlarında çalışırlarken tüm uygulamalara büyük bir keyifle dahil olarak adeta oyunları özleyen çocukluklarına döndüler. Grup çalışmalarında birbirlerini daha iyi tanıdılar, güzel bir takım birlikteliğini gösterdiler. Gerek grup çalışmalarında gerek diğer uygulamalarda üretkenliklerini, yaratıcılıklarını ortaya koydular.

  • Ben iki hafta da çok keyif aldım. Eğitim veriş tarzınız farklı ve iyiydi. Sabrınızdan dolayı biz teşekkür ederiz. Ben zor bir eğitim gerçekleştirdiğinizi düşünüyorum. Başta ben olmak üzere, hepimiz zor adamlarız aslında, zor görevler yapıyoruz. Fark etmişsinizdir, her şeye tepkiliyiz ve her şeye bir şeyler söylemek istiyoruz sürekli olarak sorguluyoruz. Bence bizimle iyi baş ettiğinizi düşünüyorum. Biz de zor insanlarla baş etmeyi böylece modelleyerek aldık.
  • Bu eğitim bana, liderlik, yöneticilik kendini ve karşı tarafı dinleme, duyguları anlama, güçlü yanlarıma ve değerlerime odaklanma gibi kıyaslamalarımı çok daha net görüp kullanarak yapabilmeyi kazandırdı. Eğitim kendimi ifade etmem açısından gayet güzel oldu.
  • Nasıl ki tedavinin yararı belli bir zaman sonra görülüyorsa, bu eğitimin de semeresini biz ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Benim ilk intibaım şudur “mermeri delen suyun şiddeti değil onun sürekli akmasıdır” dolayısıyla eğitimin de bir süreç olarak ele alınması gerektiğini ve eyleme geçtikçe davranışlarım olacağını düşünüyorum Eylemlerimi heybeme alarak gidiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: