İşbirliklerimiz

istanbul-social-enterprise

İstanbul Social Enterprise

Dialogue Social Enterprise tarafından bilimsel altyapıya dayalı olarak geliştirilen Diyalog İş Atölyeleri, Türkiye’nin ilk sosyal girişim şirketi olan İstanbul Social Enterprise tarafından hayata geçirilmektedir. İstanbul Social Enterprise ile yapılan işbirliği çerçevesinde iş atölyelerinin danışmanlığı Selnur Gülek Eğitim Danışmanlık Koçluk Hizmetleri tarafından sağlanmaktadır.

engelsiz-kariyer

Engelsiz Kariyer

Türkiye’de ilk kez hazırlanan İnteraktif Temel İşaret Dili Eğitimleri İstanbul Social Enterprise, Engelsizkariyer.com Akademi ve Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi işbirliği ile gerçekleşmektedir. Eğitimlerin içeriği Engelsizkariyer.com Akademi tarafından hazırlanmıştır.

points-of-you

Points Of You Türkiye

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF onaylı) Points Of You The Coaching Game, Faces, Punktum kişisel ve kurumsal gelişim için güçlü ve yaratıcı araçlardır. Points Of You Türkiye’nin bir iş ortağı olarak bu araçların bilinmesine, tanınmasına ve kullanıcıların çoğalmasına destek olan bir kurum olmakla birlikte eğitimcilerimiz, Points Of You Türkiye tarafından yetkilendirilmiş sertifikalı kullanıcılardan oluşmaktadır.

bcc-turkey

BCC Türkiye

Selnur Gülek Eğitim, Danışmanlık, Koçluk Hizmetleri, Genos International’ın Türkiye’deki tek distributörü olan bcc Turkey’in iş ortağıdır. Genos International Değerlendirme Araçları ve Gelişim Programlarının sunulması konusunda bcc Turkey tarafından yetkilendirilmiştir. Swinburne Üniversitesi bilimsel araştırma sonuçları ile oluşturulmuş Genos Duygusal Zeka Modeli ve Değerlendirme Araçlarıyla, oluşturulmuş ölçümlenebilir gelişim programları sunar.

ayrinti-akademi

Ayrıntı Sanat Akademisi

Ayrıntı Sanat Akademisi ile yapılan işbirliği ile Tiyatro Sanatçısı, Aktör Ayhan Kavas danışmanlığında kurumsal ya da bireysel olarak verilen hizmetle Etkili İfade, Diksiyon programları sunulmaktadır.

Zarafet-Akademi-logo

Zarafet Akademi

İş ve sosyal hayatta temel iletişim, imaj ve nezaket kurallarını içeren Zarafet Eğitimleri, “İş Hayatında ve Sosyal Yaşamda Zarafet” ile “Gençler İçin Görgü ve Zarafet” kitaplarının yazarı Gökhan Dumanlı danışmanlığında Zarafet Akademi işbirliği ile sunulmaktadır.

İstanbul Filarmoni Derneği

1945 yılında kurulan İstanbul Filarmoni Derneği köklü geçmişiyle 20. Yüzyıldan 21.Yüzyıla geçerken İstanbul’un değişen kültürel hayatında en önemli kurumlardan biri olarak hizmet vermiştir. İstanbul Filarmoni Derneği ile başlattığımız işbirliğinin amacı, şirketlerin çalışanları için düzenledikleri eğitim ve genel kültür programlarına katkı sağlayarak derneğe destek verilmesine aracı olmaktır. Bir müzik icrasının nasıl bir disiplin istediği, bir topluluğun birlikte çalmasının nasıl bir takım çalışması sonrasında oluştuğunu müzikle kurumsal disiplinleri birleştirerek anlatırken aynı zamanda klasik müzik okur yazarlığı kültürünü kurum kültürlerine aktarmak amaçlanmıştır.